Thursday, August 9, 2012

Horoskopi ditor, 10 gusht 2012

 


Dashi

Ata qe kane pasur ndonje problem te vogel, sot do e zgjidhin me sukses. Beqaret do kene aventura dhe flirte por jo ende nuk do e gjejne dashurine e madhe. Financat do te jene te sigurta. Me ne fund do jeni te qete.
Demi

Sot do kerkoni ne cdo moment te imponoheni. Kujdes sepse kjo nuk do t'i pelqeje aspak, vecanerisht partnerit dhe atmosfera mund te behet shperthyese. Kush eshte beqar/e, do te kete ndihmen e Aferdites. Kujdesuni me shume per pamjen tuaj. Priten takime interesante. Kujdes me shpenzimet.
Binjaket

Sot do te desheroni te shetisni dhe partneri do te jete i gatshem, por kujdes, ai mund te kete "mendje" tjeter tjeter dhe mund te lindin skena xhelozie. Beqaret nuk do deshirojne te krijojne nje lidhje. Sot do te kryeni transaksione te rendesishme dhe interesante.
Gaforrja

Ciftet sot do te kene diten e tyre. Ajo do jete shume e kendshme. Beni vetem kujdes mos tregoheni idealiste me shume sesa duhet. Beqaret do kene mundesi me shumice per te dale neper takime. Ne planin sentimental duhet te tregoheni sa me vigjilente. Kujdes gjithashtu edhe me shpenzimet.
Luani

Marredhenia ne cift sot do te jete e shkelqyer. Perkundrazi, beqaret do e lene pas dore dashurine. Kujdes sepse kur te kujtoheni ju do iu kete harruar ajo. Financa do te jete e mire.
Virgjeresha

Jeta ne cift do te jete gjithashtu e qendrueshme. Do e perkedhelni partnerin dhe do i thoni shpesh “te dua”. Beqaret sot do takojne dike i cili do iu terheqe jashtezakonisht. Pritet te lindin edhe ndjenja per te. Kujdes, probleme me financat.
Peshorja

Kujdes sepse partnerit nuk do i pelqeje aspak imponimi juaj qe nxitet nga Urani dhe mund te lindin debate te medha. Kujdes per beqaret per ndonje njohje te pa menduar. Do mendoni vetem per kenaqesite e momentit. Financat jane ne rrugen e duhur.
Akrepi

Ne planin sentimental, gjerat shkojne shume mire ne cift. Beqaret do kene takime te reja, por kujdes, mos e idealizoni personin qe do takoni para se ta njihni mire. Financat me pak probleme por qe do te zgjidhen.
Shigjetari

Plutoni do te krijoje probleme. Me shume gjasa do te bini ne dashuri me dike tjeter qe sapo e keni njohur. Kujdes. Ndjenjat do jene te zjarrta dhe emocionet te medha. Mos shpenzoni pa kursim sepse do i keni punet shume keq me vone.
Bricjapi

Edhe bricjapet do te influencohet mjaft nga planetet sot. Beni vetem kujdes qe seksualiteti te mos dale mbi ndjenjat. Beqaret nen influencen e Merkurit do tregohen shume kerkues dhe do te duan me te miren. Me shpenzimet do tregoheni shume te kujdesshem.
Ujori

Dite e mire per te dashuruarit. Disa nga beqaret, kujdes sepse do lendohen. Financat ka rrezik te perballen me pengesa te veshtira. Neptuni nuk eshte ne te mire te anes financiare.
Peshqit

Ne cift gjerat mund te shkojne me se miri. Mos e teproni as me kerkesat. Beqaret do jene sharmante. Nese dikush iu pelqen shume beni c'te mundni per ta bere per vete. Dite me shume fat per financat.

No comments:

Post a Comment